SIEMENS

siemens medical siemens medical

Департамент медичної техніки концерну СІМЕНС – СІМЕНС Медікал Солюшнз (SIEMENS Medical Solutions) або Med – один із провідних світових розробників та виробників обладнання для охорони здоров’я.

ССІМЕНС добре відомий своєю інноваційною технікою, сервісними послугами і комплексними рішеннями, які він постачає для галузі охорони здоров’я. Пропозиція СІМЕНС охоплює широкий спектр медичної техніки – від систем візуалізації для різноманітного діагностичного й терапевтичного обладнання, електромедичної та аудіологічної техніки до комплексних рішень у галузі інформаційних технологій для оптимізації роботи медичних установ, що сприяє зростанню їхньої ефективності.

Будучи на сьогодні найбільшим провайдером прикладних сервісних послуг, СІМЕНС може взяти на себе або лише функції з управління звичайними даними замовника, або ж повністю все управління специфічними для конкретного захворювання процесами отримання, зберігання та обробки клінічної візуальної інформації під час профілактики, лікування та догляду за пацієнтами. Ми комбінуємо новітні відкриття у галузі медичних технологій з найсучаснішими IT-технологіями для отримання ефективних рішень у сфері охорони здоров’я.

Нашими замовниками є АМН України, Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров’я, Державна митна служба, лікувальні установи різних відомств і великих промислових підприємств. Наше обладнання встановлене в 10 інститутах АМН України, в 9 обласних діагностичних центрах, у 180 відомчих лікувальних установах, більш ніж у 310 обласних, районних та міських лікарнях МОЗ України.

Другие материалы в этой категории: « HEMO MEDIKA Group