Пацієнту

Пацієнту

Комп’ютерна томографія - це обстеження, яке дозволяє проаналізувати структури організму. Під час обстеження пацієнт лежить на столі під’єднаному до сканера. Сканер КТ посилає рентгенівське випромінювання крізь обстежувану ділянку тіла і передає зображення на монітор комп’ютера. Для перевірки кровотоку і пошуку пухлин та інших захворювань під час проведення КТ часто використовують контрастну речовину. Контрасти можуть вводитися внутрішньовенно, перорально та іншими шляхами.
КТ може використовуватися для обстеження всіх частин тіла: грудей, живота, тазу й кінцівок. Вона також показує стан печінки, підшлункової залози, кишківника, нирок, сечового міхура, надниркових залоз, легенів і серця та дозволяє вивчити кровоносні судини, кістки, головний і спинний мозок.
Рентгеноскопія з КТ – це спеціальне обстеження з обмеженим доступом, яке використовує постійний рентгенівський промінь, саме він дозволяє лікарю спостерігати за рухом органів або ввести голку для біопсії або інший інструмент на потрібній ділянці тіла.

Про що варто пам’ятати
Результати КТ можуть відрізнятися від результатів рентгенівських знімків, МРТ й ультразвуку.
Перед проведенням КТ діти повинні прослухати інструкції лікаря. Маленьким дітям зазвичай дають седативні засоби.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Кабінет КТ не передаватиме надану Вами інформацію третім особам, окрім випадків, передбачених чинним законодавством України.
Результати можуть бути переглянуті різними державними органами охорони здоров’я.